Tours

2024
BALLAKÉ SISSOKO (Nø Førmat)
zo 7 juli Hertme – Afrika Festival
 
BAMBA WASSOULOU GROOVE (Lusafrica / various)
do 13 juni Groningen – SPOT/De Oosterpoort
vr 14 juni Terschelling – Oerol Festival
di 25 juni Amsterdam – Paradiso Noord (Tolhuistuin)
za 29 juni Amersfoort – Musica Mundo Festival
za 6 juli Hertme – Afrika Festival
zo 14 juli Rotterdam – North Sea Jazz Festival
BOUBACAR TRAORE (Lusafrica / various)
di 28 mei Rotterdam – LantarenVenster (double bill met Habib Koité)
HABIB KOITÉ & BAMADA (Contre-Jour)
zo 26 mei Haarlem – Patronaat
di 28 mei Rotterdam – LantarenVenster (double bill met Boubacar Traoré)
 
DANYEL WARO (various)
do 16 mei Brussel – Molière / Muziekpublique
 
2023
BADUME’S BAND & SELAMNESH ZÉMÉNÉ (Innacor Records)
za 11 nov Utrecht – Le Guess Who? / De Helling
DRISS EL MALOUMI (Contre-Jour)
vr 15 september Maastricht – Musica Sacra
za 16 september Maastricht – Musica Sacra
 
KOBO TOWN (Stonetree Records)
za 29 juli Rotterdam – Rotterdam Unlimited * Zomercarnaval
 
BAMBA WASSOULOU GROOVE (Lusafrica / various)
zo 16 juli Nijmegen – Valkhof Festival
zo 23 juli Lichtenvoorde – Zwarte Cross
do 10 augustus Eeklo (B) – Helden in het Park
 
SALIF KEITA (naïve (Believe) / various)
za 8 juli Rotterdam – North Sea Jazz Festival
 
TRIO DA KALI & NORTH SEA STRING QUARTET (World Circuit / various)
vr 7 juli Rotterdam – North Sea Jazz Festival
za 8 juli Brussel – Brosella Festival
 
DEREK GRIPPER (various)
zo 2 juli Hertme – Afrika Festival
 
BOUBACAR TRAORÉ (Lusafrica / various)
vr 30 juni Rotterdam – Grounds
 
2022
 
TRIO DA KALI & NORTH SEA STRING QUARTET (World Circuit / various)
wo 9 nov Den Bosch – November Music
 
BAMBA WASSOULOU GROOVE (Lusafrica)
zo 31 juli Boechout – Sfinks Festival
 
TRIO DA KALI & NORTH SEA STRING QUARTET (World Circuit / various)
vr 15 juli ‘s-Graveland – Wonderfeel
 
HABIB KOITÉ & BAMADA (Contre-Jour)
wo 29 juni Amsterdam – Muziekgebouw * Amsterdam Roots
 
BALLAKÉ SISSOKO (Nø Førmat)
wo 29 juni Amsterdam – Muziekgebouw * Amsterdam Roots
 
HABIB KOITÉ & BAMADA (Contre-Jour)
vr 20 mei Den Haag – Paard * Projazz
za 21 mei Brugge – Magdalenazaal * Cactus * Oxfam 50 jaar
 
 
2021
BALLAKÉ SISSOKO (Nø Førmat)
vr 16 juli ‘s Graveland – Wonderfeel Festival
 
HABIB KOITÉ & BAMADA (Contre-Jour)
wo 27 oktober Haarlem – Patronaat
do 28 oktober Arnhem – Luxor Live
vr 12 november Brussel – Molière
       
2020
3MA : BALLAKÉ SISSOKO, DRISS EL MALOUMI, RAJERY (Mad Minute)
vr 20 mrt Rotterdam – De Doelen * Eduard Flipse Zaal CANCELED
za 21 mrt Amsterdam – BIMhuis CANCELED
vr 17 juli ‘s Graveland – Wonderfeel CANCELED
HABIB KOITÉ & BAMADA (Contre-Jour)
zo 11 oktober Arnhem – Luxor Live
POSTPONED
2019
HAROLD LÓPEZ-NUSSA TRIO (Mack Avenue Records/New Arts International)
zo 24 feb Rotterdam – LantarenVenster (middag)
za 23 mrt Amsterdam – BIMhuis
JUAN DE MARCOS AFRO-CUBAN ALL STARS (World Circuit / DM Ahora!)
wo 27 feb Amsterdam – Q-Factory
do 28 feb Arnhem – Luxor Live
HABIB KOITÉ & BAMADA (Contre-Jour)
wo 20 mrt Den Haag – Paard
do 21 mrt Tilburg – 013
vr 22 mrt Diksmuide (B) – 4AD
za 23 mrt Antwerpen (B) – De Roma
zo 24 mrt Eupen (B) – Alter Schlachthof
BAMBA WASSOULOU GROOVE (various)
za 6 apr Landgraaf – Theater Landgraaf
di 9 apr Düsseldorf (D) – Kit Café
vr 12 apr Eeklo (B) – N9
za 13 apr Rotterdam – Grounds
SALIF KEITA (Naïve/Believe/PIAS)
di 25 juni Amsterdam – Carré
DOBET GNAHORÉ (LA Café/Media Nocte)
vr 12 juli Rotterdam – North Sea Jazz Festival
HABIB KOITÉ & BAMADA (Contre-Jour)
vr 26 juli Boechout – Sfinks Festival
KOBO TOWN (Stonetree Records)
wo 31 juli Zomer van Antwerpen * Muziek in de Wijk * Hof De Bist * Ekeren
do 1 aug Zomer van Antwerpen * Muziek in de Wijk * De Coninckplein * Antwerpen
vr 2 aug Zomer van Antwerpen * Muziek in de Wijk * Dageraadplaats * Antwerpen
zo 4 aug Zomer van Antwerpen * Muziek in de Wijk * Kroonplein * Merksem
JUAN DE MARCOS AFRO-CUBAN ALL STARS (World Circuit / DM Ahora!)
vr 18 okt Heerlen – LIMBURGzaal
za 19 okt Rotterdam – LantarenVenster
ma 21 okt Groningen – Oosterpoort
HABIB KOITÉ & BAMADA (Contre-Jour)
wo 16 okt Brussel – Theater Molière
do 17 okt Brussel – Theater Molière
di 29 okt Nijmegen – Doornroosje
do 31 okt Groningen – Oosterpoort
za 2 nov Rotterdam – LantarenVenster
CATRIN FINCH & SECKOU KEITA (bendigedig / Music&Words)
wo 6 nov Roeselare (B) – De Spil
do 7 nov Leuven (B) – 30CC * Schouwburg
vr 8 nov Bornem (B) – Parochiekerk Onze-Lieve-Vrouw-ten-Hemelopgenomen, Mariekerke
za 9 nov Den Haag (NL) – De Nieuwe Kerk (double bill met AKA Trio)
zo 10 nov Heist-op-den-Berg (B) – Onze-Lieve-Vrouw Koningin van Vredekerk, Zonderschot
AKA TRIO (bendigedig / Music&Words)
za 9 nov Den Haag – De Nieuw Kerk (double bill met Catrin Finch & Seckou Keita)